Meidän toimistotiimi

Tiimiimme kuuluu

JAG Assistans Ab:s vd Ina Ahlroos

   Ina Ahlroos, toimitusjohtaja

   +358 (0)45 610 2521

   ina.ahlroos@jagassistans.fi

 

Thijs    Thijs Verbrugghe, palveluvastaava

    thijs.verbrugghe@jagassistans.fi

    +358 (0)40 580 7339

 

   Isabella Roitto, henkilöstöpäällikkö JAG Assistans Ab:s personalchef Isabella Roitto

   +358 (0)45 641 9907

   isabella.roitto@jagassistans.fi

 

Malin   Malin Nyman, palveluneuvoja 

   +358 (0)40 580 4051

   malin.nyman@jagassistans.fi

 

Pamela   Pamela Westerlund, palveluneuvoja

   +358 (0)40 141 8050

   pamela.westerlund@jagassistans.fi

 

tom   Marie Friman, palveluneuvoja

   +358 (0)40 580 4081

   marie.friman@jagassistans.fi 

 

Leila    Leila Westman, palkanlaskija

    +358 (0)40 187 2443

    leila.westman@jagassistans.fi

 

Fredrik    Fredrik Holmberg, IT-vastaava

    +358 (0)40 187 2334

    fredrik.holmberg@jagassistans.fi

 

Sara    Sara Wilson, tiedottaja

    +358 (0)40 801 0349

    sara.wilson@jagassistans.fi