Meidän toimistotiimi

Neuvojamme ovat täällä sinua varten!

Leende kvinna med axellångt hår och brun tröja

Merja Hellbom
neuvoja
Länsi-Uusimaa, Varsinais-Suomi

+358 (0)40 580 4051

merja.hellbom@jagassistans.fi

Kvinna i axellångt ljust hår och glasögon

Pamela Westerlund
neuvoja
Pohjanmaa

+358 (0)40 141 8050

pamela.westerlund@jagassistans.fi

Leende kvinna med mörkt, långt hår

Anna Lund
neuvoja
Pohjanmaa

+358 (0)40 580 4081

anna.lund@jagassistans.fi

Leende kvinna med mörkt, långt hår

Elin Eriksson
neuvoja
Ahvenanmaa

+358 (0)40 128 4439

elin.eriksson@jagassistans.fi

 

Tommy Ulfsberg
neuvoja
Ahvenanmaa

+358 (0)40 540 9453

tommy.ulfsberg@jagassistans.fi

Blond kvinna i vintrigt landskap

Fanny Väärä
neuvoja
pääkaupunkiseutu, Pirkanmaa
ohjaaja, Meidät mestoille!

+358 (0)40 648 7747

fanny.vaara@jagassistans.fi

Leende kvinna med ljust hår och grön tröja

Alice Ahlfors
ohjaaja, Meidät mestoille!

+358 (0)40 809 6292

alice.ahlfors@jagassistans.fi

Leende kvinna med rödskiftande hår i knut

Jaana Pinola
toiminnanjohtaja, Meidät mestoille!!

+358 (0)40 196 5090

jaana.pinola@jagassistans.fi

   

 

Tiimiimme kuuluu myös:

Blond kvinna i svart t-skjorta

Ina Ahlberg
toimitusjohtaja

+358 (0)45 610 2521

ina.ahlberg@jagassistans.fi

Mörkhårig kvinna i grön klänning

Sofia Sjöblad
palveluvastaava (vanhempainvapaalla)

+358 (0)40 580 7339

palveluvastaava@jagassistans.fi

Leende kvinna med axellångt hår

Isabella Roitto
henkilöstöpäällikkö

+358 (0)45 641 9907

isabella.roitto@jagassistans.fi

Kvinna med ljust, axellångt hår

Leila Westman
talouspäällikkö

+358 (0)40 187 2443

leila.westman@jagassistans.fi

Leende kvinna med ljust hår

Johanna Pajari
kirjanpitäjä

+358 (0)40 630 4478

johanna.pajari@jagassistans.fi

Leende man i blå skjorta

Erik Munsterhjelm
lakimies

+358 (0)40 654 6305

erik.munsterhjelm@jagassistans.fi

Kvinna med glasögon och kort, mörkt hår

Sara Moring
back office

+358 (0)40 769 2699

sara.moring@jagassistans.fi

Ljushårig man i grå tröja

Fredrik Holmberg
IT-vastaava

+358 (0)40 187 2334

fredrik.holmberg@jagassistans.fi

Leende kvinna med hästsvans och svart tröja

Sara Wilson
tiedottaja

+358 (0)40 801 0349

sara.wilson@jagassistans.fi